Masaż gorącą czekoladą

 

Masaż czekoladowy to zabieg relaksacyjny dla najbardziej wyrafinowanych klientów.wyrafinowany masaż gorącą czekoladą Gorąca czekolada to najbogatsze źródło witamin, minerałów i przeciwutleniaczy. Masaż gorącą czekoladą działa liftingująco, zwiększa elastyczność skóry, stymuluje rozszczepianie tłuszczy i usuwanie toksyn z organizmu. Zabieg odświeża, nawilża, oczyszcza i uelastycznia skórę oraz działa odmładzająco. Ruchy masażu czekoladowego są odprężające i uspokajające, szczególną uwagę zwraca się na punkty, w których kumuluje się negatywna energia. Sama czekolada ma działanie tonizujące i wpływa pozytywnie na ogólne samopoczucie. Zapach czekolady niesamowicie poprawia nastrój, odpręża, przywraca równowagę emocjonalną. Masaż czekoladowy daje poczucie wewnętrznej harmonii i komfortu.

1. Krok pierwszy to oczyszczenie skóry, usunie to pozostałości zmęczenia i stworzy doskonały nastrój na czekoladową przyjemność!

2. Następnie na ciało zostanie nałożona ciepła, płynąca czekolada. To niezapomniany, wzruszający proces, który dostarczy wiele niezapomnianej przyjemności.

3. Specjalnie opracowana odprężająca technika masażu gorzką czekoladą nie pozostawi obojętnym i porwie wszystkie negatywne myśli i emocje.

4. Przyjemna czekoladowa ceremonia przy blasku świec pozwoli Ci cieszyć się minutami ciszy, spokoju i wyciszenia. 

 

Świece, zapach czekolady, dotyk pobudzający zmysły... Zapraszam na to fantastyczne przeżycie!